Болгарія (Сонячний Берег) паломницько-відпочинковий тур

  • 22-30 липня // 03 -11 серпня, 19-27 серпня 2021
  • 10.465 грн (299 €) +300 грн
  • 9 днів
  • Автобусом
  • Маршрут: Золочів-Львів-Івано-Франкіцвськ-Чернівці-Сонячний Берег (Болгарія)- Івано-Франкіцвськ-Львів-Золочів
Забронювати поїздку
9 днів
Автобусом
Країни: Болгарія

Маршрут: Золочів-Львів-Івано-Франкіцвськ-Чернівці-Сонячний Берег (Болгарія)- Івано-Франкіцвськ-Львів-Золочів
ГОТЕЛЬ Yavor PalaceHotel ****

All Inclusive! Все включено !! ЦІНА РАНЬОГО БРОНЮВАННЯ 299 EU + 300 грн до 15 квітня 2021 ПОВНА ВАРТІСТЬ ТУРУ 325 EU +300 грн

ДЕНЬ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ ОРГАНІЗОВАНО ПРОВОДИМО ПЛР-ТЕСТУВАННЯ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ!!!


Знижки для дітей

Діти до 12 років – 15 % від ціни

Діти до 2 років - 90 €+300 грн
1 день

Виїзд з України (Золочів, Львів, Стрий, Мукачево). Проходження Україно-Румунського кордону. Переїзд до Болгарії

2 день

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ Прибуття в Болгарію. Поселення в готель. Обід. Відпочинок на морі. Літургія. Вечеря. Ночівля в готелі.

3 день

Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. Обід. Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація. Вечеря та ночівля в готелі.
*рекомендована екскурсія у регіон Святого Власа. Храм Святого Власія зовсім молодий, зведений в 2007 році на місці монастиря, який був зруйнований в 7 столітті османськими варварами. Невеликий будинок відрізняється красою і затишною атмосферою. У храм йдуть поклонитися мощам Святого Власія, доставленим зі Стамбула, а також частці Хреста Животворного, що служив розп'яттям Ісуса. Поруч знаходиться джерело з питною водою і зручні лавки для прихожан. Двічі в день по місту роздається дзвін. Будова має скромний вигляд, зведена в 1864-1865 роках в період турецького правління. Не любили османи дзвін, тому дзвіниця з'явилася в травні 1999 року на кошти парафіян. На стіні каплиці знаходиться дошка, яка розповідає про це. Батюшка живе поруч, в прибудованому будинку. Усередині ж душевно і затишно, є чимало старовинних ікон, церковних книг і інших богослужбових предметів. Храм святого Афанасія Великого. Будова має скромний вигляд, зведена в 1864-1865 роках в період турецького правління. Не любили османи дзвін, тому дзвіниця з'явилася в травні 1999 року на кошти парафіян. На стіні каплиці знаходиться дошка, яка розповідає про це. Батюшка живе поруч, в прибудованому будинку. Усередині ж душевно і затишно, є чимало старовинних ікон, церковних книг і інших богослужбових предметів.
Протягом туристичного сезону в Святий Влас, в амфітеатрі "Арена" проходять концерти, спектаклі та інші видовищні заходи, здебільшого безкоштовні. Розклад заходів вивішують при вході. Амфітеатр побудований у вигляді давньогрецького театру і розрахований на 450 осіб.

4 день

Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Обід. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону автобусні та пішохідні екскурсії. Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація. Вечеря та ночівля в готелі.
* Рекомендована екскурсія у Несебр - одне з найдавніших міст Болгарії. Він був заснований фракійцями задовго до настання нашої ери і встиг побувати грецькою, римською та візантійською колонією. Старий млин розташована на перешийку, що з'єднує Старе місто і сучасну частину Несебра. Сама конструкція виконана з дерева і укріплена на кам'яній основі, що залишилася від візантійської церкви. Млин вважається символом міста, сюди часто приходять туристи під час прогулянок. Несебр славиться своїми храмами, зведеними в різні історичні періоди. Серед інших можна відзначити Церкву Св. Параскеви XII століття, напівзруйновану Церкву Святих Архангелів Михаїла та Гавриїла - об'єкт ЮНЕСКО, Церкву Св. Стефана, побудовану в XI столітті, а також Церкву Христа-Пантократора - один з найвідоміших і добре збережених міських храмів часів Середньовіччя. Серед численних пам'яток старовини в історичній частині Несебра на окрему увагу заслуговує старовинний амфітеатр, який розташований в безпосередній близькості від міського порту. Він є справжньою окрасою цієї частини міста і гармонійно вписується в навколишній ландшафт.
Західна стіна - це все, що залишилося від колись потужної оборонної системи міста. Невелика ділянка зміцнення простягнулася приблизно на 100 метрів, у висоту конструкція досягає 8 метрів. Навколишня територія облагороджена і доглянута, тому тут приємно гуляти і насолоджуватися видом околиць. Вважається, що стіну звели в період Раннього Середньовіччя і кілька разів реставрували.

5 день

Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація. Вечеря та ночівля в готелі.
* Рекомендована екскурсія у місто Созополь - це грецька колонія, заснована в VI столітті до н.е. на Чорноморському узбережжі. Сьогодні це маленьке колоритне містечко з мальовничими провулками та стародавніми будинками, що стало приємним місцем для відпочинку. Острів Святого Івана. Один з найбільших чорноморських островів в акваторії країни. Площа його складає близько 66 гектар. По праву визнаний природним і археологічним заповідником, тому охороняється владою з 1965 року.На острові цікаво буде відвідати маяк, який направляє суду в Бургаський затоку. А ще в середні століття тут був побудований високий монастир, який в 1308 році отримав статус «царського».
Церква Святого Зосими. Храм був зведений в 1857 році на фундаменті і руїнах середньовічної церкви. Названий на честь мученика, який жив в стародавньому Созополі, який на той момент мав назву Аполлоній. Зосим вважається покровителем міста. Церква Святого Георгія. Православний храм був побудований на честь Георгія Побідоносця в 1860 році, тому в архітектурі відзначаються характерні ноти Ренесансу. Раніше на цьому місці була розташована старовинна базиліка IV століття. Церква Святої Богородиці. Православна середньовічна церква була побудована в VX столітті на території старовинного храму. Являє собою трехнефную псевдобазіліку з апсидою. Будівельним матеріалом послужив тесаний камінь і підпори з дерева. Протягом багатьох століть будівля реконструювалося. Інтер'єр зберіг дивовижний різьблений іконостас з рослинним орнаментом, трон єпископа XVIII століття і амвон.
Церква святих Кирила і Мефодія. Православний храм, присвячений рівноапостольним Кирилу і Мефодію, які, за переказами, є творцями глаголиці і кирилиці.
Церква була зведена в 1889 році майстром Уста Генчо для біженців. Вона є однонефной базилікою, яка має довжину 25 метрів, а в ширину 13. Трохи пізніше була добудована висока (23 м) дзвіниця. Замок в Равандіно. Стародавній замок з поетичною назвою «Закоханий в вітер». Належить він поліцейському у відставці Георгі Тумпалову. Чорноморські фіорди. Любителі природних чудасій повинні відправитися на південь Созополя, де розташовуються знамениті чорноморські фіорди. У скелях знаходяться печери зі своїм власним колоритом. Созопольскій амфітеатр. Старовинна споруда є центром культурного життя міста. Побудовано його було в II столітті, але знайдено тільки в 1972 році - допомога в цьому «надав» сильний обвал. Знахідка відразу була викопана і відреставрована, фахівці змогли зберегти античну атмосферу.

6 день

Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Обід. Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація Вечеря та ночівля в готелі.
* Рекомендована поїздка у аквапарк Action. Сонячний берег Болгарії славиться не тільки своїми чистими пляжами і розкішними сімейними тваринами, але і своїми чудовими водними заходами на будь-який смак. В аквапарку працює більше 30 різних гірок і найрізноманітніших атракціонів. Вся територія парку займає величезну площу - 36 тисяч квадратних метрів. Найпопулярнішими у відпочиваючих вважаються гірки: Камікадзе, X-tream, Ніагара, Чорна діра і Вільне падіння. Аквапарк розділений на чотири зони, що відповідають різним інтересам: для дітей, сімейне, екстремальну і зону відпочинку. По всій території аквапарку між атракціонами і басейнами працює безліч ресторанів і коктейль-барів. Відвідувачам безкоштовно видаються парасольки і шезлонги. Відвідування душових також безкоштовно.

7 день

Літургія. Сніданок в готелі. Відпочинок на морі.Обід.Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація. Вечеря та ночівля в готелі
* Рекомендована поїздка у Болгарське село. Болгарія - країна сонця та моря, гірських вершин та мальовничих рівнин, музики, танців і вина... Знайомство з притаманною гостинністю болгарcького населення обов'язково потрібно розпочати з екскурсії Болгарське село. Приголомшлива атмосфера національного ресторану, смачна та багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Колоритна фольклорна програма познайомить вас з винятковими звичаями і цікавими традиціями болгар. Болгарські національні обряди несуть в собі відлуння про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і надихає вас творити добро... Запальні танці, фольклорні мотиви і яскраве вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх туристів...

8 день

Літургія. Сніданок в готелі. Висилення з готелю до 11:00 год Відпочинок на морі. Переїзд на територію України

9 день

УКРАЇНА Повернення в Україну.

Знижки для дітей
Діти до 12 років – 15 % від ціни
Діти до 2 років - 90 €+300 грн
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-проживання в готелі 4*
-сніданки, обіди, вечері згідно програми (All Inclusive! Все включено);
- лежаки безкоштовні в межах готелю
- користування кондиціонером безкоштовне
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- курортний збір – 1.50 €/ос/день;
- харчування, не передбачене готелями;
- факультативні екскурсії;
- приватні витрати
- лижаки на пляжах (додаткова оплата)
- медичне страхування covid-19
- WI-FI додаткова оплата
Забронювати ТУР
MTS

Kievstar
Вернутись назад