Гора Синай в Єгипті
  • Гора Синай з відпочинком на морі в Єгипті
  • 580$+300 грн
  • 22 -29 листопада 2021
  • 8 днів
  • Літаком
  • Маршрут: Львів/Київ - Шарм-ель-Шейх- Синай - Шарм-ель-Шейх-Львів/Київ
1 день

Виліт зі Львова/Києва. Приліт в Шарм-ель-Шейх. Поселення в готелі з 14.00 год
Відпочинок на морі. Обід. Вечеря. Молитовна зустріч ( факультативно).
Нічліг.

2 день

Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю. Обід.
*Курорт Шарм-Ель-Шейх знають у всьому світі. Тут немає міста, де жили б місцеві жителі, натомість добре розвинена інфраструктура готелів і послуг для відпочивальників. Саме місто можна назвати пам’яткою, адже його створили спеціально для туристів. Але є і природні красоти, подивитися на які не відмовиться жодна людина! Синайські гори і, безпосередньо, гора Мойсея (гора Синай), монастир Святої Катерини з Неопалимої Купини, який знаходиться по сусідству – усе це і, навіть, більше можна буде побачити у цьому паломництві!
Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація.
Вечеря. Нічліг у готелі.

3 день

Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі або на території готелю. Обід.
Особливість Червоного моря полягає в тому, що в нього не впадає жодна річка, а річки, як відомо, несуть з собою мул і пісок, істотно знижуючи прозорість морської води. Тому вода в Червоному морі кришталево чиста.
Факультативна оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом (тривалість орієнтовно 2 год.).
Можливість відвідати православний храм в Шарм-ель-Шейх.
*Коптську катедральну церкву Всіх Святих спорудили 2010 року, вона розташована в районі Хайнур, між Наама Бей і Старим містом. За розміром церква зрівнялася з найбільша мечеттю міста Ель-Мустафа.
Фрески та вітражі цього храму присвячені біблійним сюжетам і поєднують в собі безліч різних стилів. Розписували стіни два художники. І витратили на це всього два роки.
Храм збудували виключно за пожертви віруючих. Зовні будівля не має золотих куполів і навіть чимось схожа на мечеть. Але хрести на куполах і леви, як символ християнства, абсолютно чітко позначають єдину в Шарм-ель-Шейх коптську церкву.
Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація.
Вечеря. Нічліг у готелі.

4 день

Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі
Факультативна програма- екскурсія до кольорових каньйонів. Катання на верблюдах, квадроциклах. Обід.
*Кольоровий каньон – одне з найпопулярніших туристичних місць у Єгипті, що вражає своїми дивовижними майже марсіанськими пейзажами. Краса первозданної природи, що складається з червоного складчастого піщаника, утворилася мільйони років тому внаслідок розлому земної кори і омивала свої дивні рельєфи рясними дощами. Пісок, впитуючи дощ з металічними частинками, розфабував каньон фантастичними картинами, а вітер м’яко вирізав дивовижні візерунки.
Доїзд до каньону відбувається на джипах, сама ж прогулянка – піша.
Туристів чекає подорож уздовж висохлого русла ріки зі спогляданням неймовірних пейзажів!
Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація.
Вечеря. Нічліг у готелі.

5 день

Літургія.Сніданок. Відпочинок на морі. Обід. Реколекційна наука. Вільний час. Вечеря.Переїзд на гору Синай. Нічне підняття на гору. Рекомендовано мати з собою ліхтар та трекінгові палиці.
*Гора Синай (вона ж гора Мойсея, гора Хорив) знаходиться на висоті 2285 метрів над рівнем моря на Синайському півострові в Єгипті. Саме на цій горі, згідно з Біблією, Бог явився Мойсею і передав Десять заповідей. На вершині гори підноситься православний храм Святої Трійці і невеличка мечеть. Під скелею є невелика печера, де, як вказано у Біблії, протягом сорока днів і ночей ховався Мойсей. На північному схилі гори розташовані православний печерний храм Пророка Іллі і його колодязь, а також православна каплиця Богородиці, з півночі біля підніжжя гори стоїть монастир Святої Катерини.
До гори Синай християни здійснювали паломництво з найдавніших часів. Від монастиря Святої Катерини на вершину йдуть дві стежки – коротка і довга, що з’єднуються біля вершини. Коротка стежка більш крута і важка. Це традиційний чернечий і паломницький шлях. Він налічує приблизно три тисячі сто сходинок, і пройти по ньому можна тільки пішки в денний час.
В останні десятиліття на гору щодня піднімаються від декількох десятків до декількох сотень чоловік в день, паломників і просто туристів, які приїжджають в основному з курорту Шарм-ель-Шейх.
Спуск до монастиря св. Катерини. Обід.
*Монастир Святої Катерини (або Синайський монастир) — один з найдавніших, безперервно діючих християнських монастирів у світі. Заснований в IV столітті в центрі Синайського півострова біля підніжжя гори Синай. Оборонна будівля монастиря зведена за наказом імператора Юстиніана в VI столітті. Монастир в основному населяють греки православного віросповідання.
Спочатку називався монастирем Преображення або монастирем Неопалимої Купини. З XI століття через поширення шанування святої Катерини, мощі якої знайшли синайські ченці в середині VI століття, монастир отримав нову назву — монастир Святої Катерини.
Повернення до готелю

6 день

Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі. Обід
Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація.
Факультативна екскурсія корабликом у відкрите море, відвідини 3-ох лагун, пірнання, щоб подивитись на корали (безкоштовно обладнання для пірнання – окуляри, ласти, трубка). Обід.
*У 1869 році, коли був відкритий Суецький канал, води Середземного Моря влилися в Червоне Море і саме тоді почалася міграція підводної флори і фауни в обох напрямах. Червоне море – поза конкуренцією за різноманітністю коралів, підводної флори і фауни. Майже на 2 тисячі кілометрів тягнеться прибережна смуга коралових рифів.
Вечеря. Нічліг у готелі.

7 день

Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі Обід.
*Екскурсія до Заповідника Рас Мохаммед. Тут водиться більше 1000 різних видів риб і росте більше 150 видів коралів.Тут можна побачити над рівнем моря коралові рифи що налічують до 2 млрд. років. На особливу увагу заслуговує ще 1 диво – солоне озеро.
Відпочинок на морі. Обід
Реколекційна наука, прослава, можлива Адорація.
Вечеря. Нічліг у готелі.

8 день

Сніданок. Відпочинок на морі.
Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт.
Повернення до Львова/ Києва

Важливо: ДЕНЬ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ ОРГАНІЗОВАНО ПРОВОДИМО ПЛР-ТЕСТУВАННЯ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ
Готель ALL Inciusuve !!! GranD OasiS ResorT

ЦІНА РАНЬОГО БРОНЮВАННЯ
580$ +300 грн до 22 жовтня 2021
ПОВНА ВАРТІСТЬ ТУРУ 630$ +300 грн
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: - авіапереліт;
- трансфер до готелю та в аеропорт;
- проживання та харчування (all inclusive);
- оглядова екскурсія Шарм-ель-Шейхом
- медичне страхування з покриттям СОVID-19
- духовний супровід
- супровід керівника групи
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: Всі екскурсії факультативні (за бажанням):
- екскурсія до кольорових каньйонів, відвідування м. Дахабі, голуба лагуна (4 $ вхідний квиток),катання на верблюді, 30 $ (при наборі групи від 15 осіб);
- катання на квадрациклі -15 $
- морська прогулянка на кораблику +Рас-Мохаммед (національний парк в Єгипті), Білий острів + обід – вартість 40$ (при наборі групи від 15 осіб)
- дайвінг 20 хв-15$
- сходження на гору Синай-40$
- ПЛР- тест на COVID-19 ( забір біоматеріалу не пізніше 72 год до прибуття в Єгипет)
- страховка від невиїзду - 250 грн та 17$
Забронювати ТУР
MTS

Kievstar