Греція

  • 11.09.2021//25.09.2021//09.10.2021//23.10.2021
  • Від 270€+200грн
  • 8 днів
  • Автобусом
  • Маршрут: Івано-Франківськ-Греція (Відпочинок на морі+ святині Греції)
Забронювати поїздку
*Оплата 10% від ціни туру, решта суми (за актуальним курсом на момент оплати) не пізніше, ніж за 30 днів до виізду.

ДЕНЬ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ ОРГАНІЗОВАНО ПРОВОДИМО ПЛР-ТЕСТУВАННЯ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ!!!

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
- проживання в готелях 3* або 4*;
- сніданки, та вечері згідно програми;
- медичне страхування;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування, не передбачене готелями;
- приватні витрати;
- Екскурсія на водоспад Кравіца - 7 UE ( вартість вказана при екскурсії від 30 осіб)
Знижки для дітей

Діти до 4 років -вартість 100€ + 300 грн +ПЛР Тест
Діти до 11.99 - знижка -10% від ціни у номері з 2 дорослими;
1 день

7:00 виїзд з головного залізничного вокзалу м. Львова. Трансфер до Греції. Переїзд по території України – Румунії - Болгарії

2 день

Приїзд у Грецію, Розміщення у готелі.   Нічліг.

3 день

Ранній сніданок. Переїзд у Ігуменіцу. Посадка на паром. Поїздка на о. Корфу.Оглядова екскурсія.Корфу або Керкіра - місто, розташоване на однойменному острові, в центральному соборі якого з XV століття почивають мощі святителя Спиридона Тріміфунсткого.В інших храмах міста зберігаються, також, мощі благовірної цариці Феодори, апостолів Ясона і Сосипатра. Відвідування величного храму Спиридона Триміфунського. Відвідування соборного храму в ім’я відомої грецької цариці Феодори, де зберігаються її святі мощі. Відвідування храму Іоанна Предтечі. Збір групи. Повернення у готель. Нічліг.

4 день

Сніданок.Вільний день на морі.Рекомендуємо екскурсію на Метеори (факультативно - 25 євро( вхідні квитки оплачуються окремо - 3 євро). Неординарність Метеор полягає в гармонійному поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням рук людських. Грандіозні скелі, спрямовуються вгору на рівній поверхні фессалийской рівнини і досягають висоти 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Виліплені самою природою, ці дивовижні, масивні, як би зависли в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького "μετέωρος" - ширяє в повітрі). Відвідування Метеор включає в себе оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексу і зовнішній огляд 6 монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідування одного з монастирів.Далі наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах св. Параскеву зображають з очима на таці. Повернення в готель. Ночівля.

5 день

Сніданок. Вільний день на морі.Рекомендуємо екскурсію на г. Оліпм (факультативно - 15 євро).Недосяжні вершини Олімпу стали житлом Зевса і всіх богів давньої Греції. Звідси Зевс - громовержець випускав блискавки гніву на ворогів, і обдаровував милістю тих, хто йому поклонявся. Величні гори Олімпу постануть перед Вами і не порушуючи традиції древньої Еллади, ми звичайно ж будемо споглядати вершини богів з оглядового майданчика, розташованого на висоті 940 м н.р.м.А також відвідаємо монастир св. Діонісія Олімпійського. Це один з найстаріших монастирів, центр грецького православ’я та просвітництва. Ви дізнаєтеся про життя і подвиги св. Діонісія Олімпійського, ви зможете вшанувати мощі святого, а також у монастирі є ще частинки мощів св. апостолів, друга Ісуса Христа Лазаря, св. Мокрини та частинка Животворного Хреста Господнього. Повернення в готель.Відпочинок на морі. Ночівля.

6 день

Сніданок. Вільний день на морі. Пропонуємо поклонитися частичці пояса Богородиці у жіночий монастир Агія Ксенія Горах (25€).Стародавній монастир Панагія Като Ксеніа розташований в провінції Магнісія у мальовничому місці на лісистій височині. Власне кажучи, це три обителі, об'єднані історією однієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці - Панагія Ксеніа. У жіночому монастирі Като Ксеніа зберігається Пояс Пресвятої Богородиці в ковчезі, датованому тисяча п'ятсот двадцять другим роком - дар Афонського монастиря Ватопед, чудотворний древній образ Пресвятої Богородиці Панагія Ксеніа - одна з найбільш шанованих ікон Фессалії і Середньої Греції, частки мощей мученика Трифона, святих Зиновія і Зиновії, великомученика і цілителя Пантелеймона, священномученика Хара ампія.Повернення в готель.Відпочинок на морі Ночівля.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю (12:00). Вільний час. Переїзд до Україну по території Болгарії-Румунії.

8 день

Приїзд до Львова.

Знижки для дітей
Діти до 4 років -вартість 100€ + 300 грн +ПЛР Тест
Діти до 11.99 - знижка -10% від ціни у номері з 2 дорослими;
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
проживання в готелях 2*, 3* (біля моря);
харчування - сніданки;
супровід керівника групи і духівника групи.
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
вхідні квитки в музеї,
екскурсійні об'єкти тощо;
паромна переправа 20€* (оплата обов'язково);
проїзд громадським транспортом;
туристичний збір у готелях - 7,5Є* факультативні екскурсії;
страховий поліс; особисті витрати.
Забронювати ТУР
MTS

Kievstar
Вернутись назад