Хорватія

  • 09-18 липня// 23липня -1 серпня
    // 06-15 серпня // 20-29серпня //03-12 вересня 2021 р
  • Від 335€ +300 грн
  • 10 днів
  • Автобусом
  • Маршрут: Івано-Франківськ-Львів -Стрий-Мукачево- Макарська Рівєра-Мукачево -Стрий-Львів- Івано-Франківськ
Забронювати поїздку
РАННЄ БРОНЮВАННЯ ДО ХОРВАТІІ Проживання на березі Адріатичного моря в Макарській рівєрі,1 берегова лінія з 2 -ох разовим харчуванням!!!

*Оплата 10% від ціни туру, решта суми (за актуальним курсом на момент оплати) не пізніше, ніж за 30 днів до виізду виізд : Івано-Франківськ-Львів-Стрий-Мукачево-Ужгород

ДЕНЬ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ ОРГАНІЗОВАНО ПРОВОДИМО ПЛР-ТЕСТУВАННЯ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ!!!

Готель Villa LIDUS (Makarska Rivjera) 10 - денні тури - від 335€+300грн
www.guest-house-lidus.uk


Оплата - 10% ціни до 25.04.2021
Решту суми - за місяць до виїзу
09-18.07 ---335€+300грн
23.07-1.08--- 345€+300грн
06-15.08--- 345€+300грн
20-29.08 --- 350€+300грн
03-12.09 --- 335€+300грн 2-3х ном мають ,TV, кондиціонер та холодильник
Знижки для дітей

30 % Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка

15 % Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими на окремому ліжку

10 % Для дітей віком 3-12 років, у номері з 1-м дорослими з надання їм окремого ліжка
1 день

Виїзд з України .Проходження Україно-Угорського кордону. Нічний переізд до Хорватії.

2 день

Прибуття в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель (14:00-15:00) Відпочинок на морі. Вечеря та ночівля в готелі.

3 день

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. Екскурсія Спліт (35€) Довідка: Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій. Вечеря та ночівля в готелі.

4 день

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. *Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20 € /10 €) Довідка: Пельєшац - півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац туристів. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком. *Рекомендуємо екскурсію до містечка Макарська (10€ /7 €) Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі. Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів'єри почався в 70-х роках. Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона. Історичний центр Макарської - типовий для Далмації - старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам'ятки - церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році. Клімат в Макарській дуже м'який, кількість сонячних днів найбільша в Хорватії, а пляжі вважаються одними з найкращих в Хорватії. З міста Макарська зручно відвідати Спліт (60 км) і Дубровнік (140 км). Вечеря та ночівля в готелі.

5 день

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. *Рекомендуємо екскурсію до Дубровника (35€, діти 25€) Довідка: Дубровнік – стародавнне місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають "Перлиною Адріатики". При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти - чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт. Вечеря в готелі.

6 день

Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. *Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 45€ + вх. квиток 25€ ) Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер. Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів. *Рекомендуємо Екскурсію до Національного парку Крка (25€+16€ вхідний квиток / 20€+12€ вхідний квиток ).). . Національний парк Крка Хорватії вважається одним з дивних райських куточків природи. Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки.Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Вечеря та ночівля в готелі.

7 день

Сніданок в готелі.Факультативно пропонуємо екскурсію на о Корчула(35€,в ціну входить обід на кораблику).На острові, як стверджують хорвати, народився знаменитий мандрівник Марко Поло, тут туристам надається можливість відвідати невеликий музей, присвячений мореплавцю. Яскравою пам’яткою Корчула є також Кафедральний собор, що має багату колекцію. Вечеря в готелі.

8 день

Сніданок в готелі. Пропонуємо екскурсію в на Бачінські озера! Бачинські озера знаходяться на півдні Хорватії і являють собою це комплекс з 7 з’єднаних між собою протоками озер Црнішево, Очуша, Підгора, Сладінац, Шіпак, плитка і відокремленого Врбник. Ця водна мережа займає площу в 138 га. Baćinska jezera оточені мальовничими ландшафтами, що включають гори і буйну рослинність, це одне з найбільш красивих місць Хорватії.Екскурсія корабликом 1,5 год , пригощають міським напоями.Чудовий настрій та красиві пейзажі гарантовані. (ціна 10€ дорослі/діти 7€)

9 день

Сніданок в готелі .Виселення з готелю о 10.00. Відправлення з Хорватії після обіду.

10 день

Прибуття в Україну ближче до вечора

Знижки для дітей
30 %
Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка
15 %
Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими на окремому ліжку
Для дітей 0-2,99 років вартість туру становить 150 € у номері з 2-ма дорослими на будь-яку дату без надання їм окремого ліжка
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-проїзд по маршруту автобусом єврокласу
-супровід гіда-керівника по маршруту
-проживання в готелі 3*** /Villa Lidus
-2 разове харчуваня (сніданок швецький стіл, вечеря)
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-медичне страхування
-факультативні програми
-курортний збір – 1.50 €/ос/день;
- екскурсія у Спліт 35€ (діти 20€)
- лижаки (додаткова оплата)
- ПЛР тест
-факультативні екскурсії;
- без духівника групи
Забронювати ТУР
MTS

Kиївстар
Вернутись назад