Відомий та надійний перевізник
"BUS TRAVEL"

переваги: надійні, якісні, комфортабельні пасажирські перевезення, доступні ціни, досвід роботи 8 років.

Наша компанія впродовж 12 років надає послуги на ринку пасажирських перевезень по всій території України, а з недавнього часу також надає послуги пасажирських перевезень за кордон. Діяльність компанії «BUS TRAVEL» забезпечує штат кваліфікованих співробітників. Де б не знаходилися клієнти, співробітники компанії «BUS TRAVEL» завжди раді надавати послуги якісних перевезень. Уміння комплексно вирішувати логістичні задачі і наявність сучасного автопарку, виконують близько 65 рейсів між містами України щомісяця. Наш досвід дозволяє надавати своїм клієнтам послуги найвищого рівня за доступними цінами в найкоротші терміни.

Туристична агенція
"СОНАТА-ІФ"

10 років з Вами
Мандрівка в твою мрію почнеться сьогодні.

Шукаєте готель,щоб якість відпочинку була відповідна ціні?
Без перебільшень один з кращих готелів Хургади
Швиденько бронюйте,поки є місця

Медична лабораторія
«Пріма МЕД»

Якість, доступна кожному!

«Пріма МЕД» працює за найсучаснішими стандартами медицини та використовує обладнання останнього покоління світового класу. Усі дослідження в лабораторії проводяться на сучасному автоматичному та напівавтоматичному обладнанні, що дає можливість пацієнту швидко отримати результат та виключає людський фактор лабораторної помилки. А лабораторія, яка знаходиться саме в Івано-Франківську, є запорукою вчасного дослідження біологічного матеріалу, що забезпечує високу точність лабораторної діагностики.

Страхова компанія
«ЄВРОІНС»

Нам довіряють Ми в ТОП 10 кращих страхових компаній України

«СК« Евроінс Україна »- страхова компанія, яка складається в EUROINS INSURANCE GROUP AD, в одній з найбільших незалежних страхових груп, які діють в країнах центральної та східної, а також південно-східної Європи.