Туреччина

  • 2021 р
  • Від 120€+300 грн
  • 6 днів
  • Автобусом
  • Маршрут: Львів-Івано-Франківськ-Чернівці-Румунія-Болгарія-Туреччина-Болгарія-Румунія-Чернівці-Івано-Франківськ-Львів
Забронювати поїздку
Автобусом

Країни: Туреччина

Маршрут: Львів-Івано-Франківськ-Чернівці-Румунія-Болгарія-Туреччина-Болгарія-Румунія-Чернівці-Івано-Франківськ-Львів

ДЕНЬ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ ОРГАНІЗОВАНО ПРОВОДИМО ПЛР-ТЕСТУВАННЯ У РІЗНИХ МІСТАХ УКРАЇНИ!!!

Готель 3* 6 - денні тури - від 120€+300грн

Готель 4* 6 - денні тури - від 130€+300грн

2-3х ном мають ,TV, кондиціонер та холодильник
1 день

Виїзд з України. Перетин румунського кордону. Переїзд в Туреччину.

2 день

Прибуття в у Стамбул. Пересування по місту громадським транспортом! Поселення в готель. Свята Літургія. Вільний час. Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине на Землі місто, що знаходиться зразу у двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії найбільших світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Стамбул є унікальною сполучною ланкою між Заходом та Сходом, минулим та майбутнім. Скарби архітектури та мистецтва здивують своєю різноманітністю, а сучасні хмарочоси – витонченістю та елегантністю. Тільки побачивши його наочно, можна із захопленням усвідомити велич Стамбулу Пропонуємо відвідати: «Вечірня прогулянка по Босфору» ( 45€ без алкоголю) На кораблику у світлі вечірніх вогнів перед нами відкриється величний Стамбул. У Туреччині проживає дуже багато народностей, і кожна з них славиться своїми традиціями. Ви побачите національні танці жителів Чорноморського, середземноморського і Егейського узбережжя, а також кавказькі танці, танець живота і барвисті обряди турецького весілля. Крім чудової розважальної програми, на кораблі вам буде запропоновано вечерю по системі a la carte і напої місцевого виробництва. Обов'язково спробуйте знаменитий «раки», що має в країні практично священний статус. Морська прогулянка по Босфору відкриє вам всю велич и пишність Стамбула. Ми побачимо з палуби корабля найвідоміші історичні пам'ятки колишньої столиці Римської, Візантійської та Османської імперій: Палаци Долмабахче и бейлербея, фортеці Румелі Хісар и Анадолу Хісар, острова Галатасарай, Кашик та Седеф. Свята літургія Поселення в готель. Ночівля в готелі.

3 день

Сніданок в готелі. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію "Святинями християнського світу в Стамбулі" Більшість старовинних «Стамбульських» церковних перекладів були зроблені турецькими султанами в мечеті. Однак зміни багатьох із них торкнулися лише зовнішньог вигляду, а всередині залишалося все, як і було. Тут можна знайти храми практично всіх конфесій. Під час екскурсії Ви ознайомитеся з основними святинями християнського світу в Стамбулі: церква святих Сергія і Вакха, церква Богоматері Влахернської, монастир Хора, церква Святого Стефана, церква Святого Георгія, церква святого Пантелеймона. Вільний час. Ппоїзд по місту громадським транспортом! У вільний час рекомендуємо: - відвідати Палац Топкапи - 18€ Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини - Топкапи, який майже вдвічі більший від Ватикану. Площа палацу Топкапи - 700 тисяч квадратних метрів, що просто потопають у розкоші. Його почали будувати 1475 року. І цілих 400 років він був резиденцією багатьох турецьких султанів. А ще його стіни бачили історію кохання султана Сулеймана та нашої українки Роксолани. Після того, як на екрани вийшов серіал "Величне століття" відвідувачів у палаці побільшало у рази. Адже більшість епізодів знімали саме тут. - Айя-Софія і Цистерна Базиліка (8€ + вх. кв 4€) Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону. • Палац Долмабахче (7€ + вх. кв 10€) Палац Долмабахче, елегантний палац на берегах Босфору, є однією з найбільш пишних споруд Османської імперії 19 століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Султану Абдул-Меджиду цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко – прикрашає береги Босфору, в чому ми зможемо з легкістю переконатися. Свята Літургія Ночівля в готелі.

4 день

Свята Літургія Сніданок в готелі. Запрошуємо Вас на екскурсію "Величне століття" Ми починаємо з Палацу Ібрагіма Паші, колишня резиденція великого візира Султана Сулеймана і політичного суперника Роксолани. По дорозі в Палац Топкапи ми зовні оглянемо Лазні Роксолани, відвідаємо усипальницю Султана Селіма II, старшого сина Роксолани. Потім ми потрапимо в Султанський Палац Топкапи, який був центром управління Османської імперії і резиденцією для 21 Султана. У цьому величезному комплексі ми оглянемо палацову скарбницю, вражаючу своєю пишністю, зібрання священних реліквій, колекцію зброї, і палацові кухні з багатою колекцією форфорового посуду і красиві павільйони. Ми так само будемо прогулюватись коридорами таємничого гарему, де жила Роксолана зі своєю дітьми і дізнаємося долю наложниці, сімейні таємниці Османської Династії. Після екскурсії по палацу Топкапи, ми відправимося в Мечеть Сулейманіє. На кладовищі мечеті ми відвідаємо усипальниці Шехзаде Мехмеда і Рустема Паші, (чоловік Принцеси Міхрімах). Ми завершимо нашу екскурсію відвідуванням яскравого самобутнього і галасливого базару – Критого та Єгипетського Ринку. Вільний час. Відпочинок на морі. Трансфер на пляж (8€ + вх. квиток). Місто що знаходиться на двох морях: Чорному та Мармуровому, після насиченого екскурсійного дня, просто манить можливістю відпочити на пляжі. Всім бажаючим пропонуємо не лиже милуватись видами, а й насолодитись морським відпочинком Повернення в готель. Ночівля в готелі.

5 день

Сніданок в готелі. Виселення з готелю. Свята Літургія. Для більш повного знайомства з містом двох континентів, запрошуємо на автобусну оглядову екскурсію (20€). На цій екскурсії ми проїдемось по набережній Босфору, побачимо найвищу точку Стамбулу – Галатську вежу , бухту Золотий Ріг та зрештою, через Босфорський міст, опинимось в Азії, звідки відкривається прекрасний вид на Європейську частину міста. Вільний час. Пересування по місту громадським транспортом! Стамбул, як і загалом Туреччина, славиться шопінгом… І ми теж його не пропустим! Запрошуємо в торговий комплекс Forum Istanbul (трансфер - 8€) Торговий центр Форум (Forum Istanbul) - великий торгово-розважальний центр в районі Стамбула Бешикташ. На території в 495 ти. кв.м. розмістилося понад 280 магазинів, океанаріум, парк розваг LEGOLAND, кінотеатр, боулінг, кафе та ресторани... Поверення в готель Нічний переїзд в Україну.

6 день

Прибуття в Україну Повернення пізно ввечері

Знижки для дітей
Діти до 4 років -вартість 100€ + 300 грн +ПЛР Тест
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;
-сніданки після ночівель в готелі
-медичне страхування
- екскурсія Стамбул - "Святинями християнського світу в Стамбулі",
- екскурсія "Величне століття" ;
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-турпакет – загалом 35 € (обов'язкова оплата).
-харчування, не передбачене готелями;
-приватні витрати.
Забронювати ТУР
MTS

Kievstar
Вернутись назад